A+ -A 10.04.2015 - 11:10

Saadet Partili Polat'tan Seçim Çalışmaları

Saadet Partili Polat'tan Seçim Çalışmaları

Politika

Polat: -”Kurtuluşun tek kapısı Saadet Partisidir.”

Saadet Partisi'nden Milletvekili Aday Adayı Ömer Polat, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimleri kapsamında sürdürdüğü ilçe ve mahalle gezilerinde Türkiye'nin kurtuluşunun tek kapısının Saadet Partisi olduğunu savundu.
7 Haziran'da iktidar parti olan AK Parti'nin biteceğini kaydeden Aday Adayı Polat, ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:
“Türkiye'de şimdiye kadar estirilen havanın bahar havası olmadığı bugün anlaşılmaktadır. AKP için deniz bitmiştir. 7 Haziran'da AKP de bitecektir. Bitmeye mahkûmdur. Makyaj dediğin bir yere kadar. Algı operasyonlarıyla siyaset yapmanın faturası AKP açısından da acı olacaktır. Temeli olmayan bir oluşumun, manipülasyonlarla kurulan bir partinin, çeşitli iç ve dış destekli projelerin ürünü olan bir hükümetin Türkiye'yi yıkıma götürmesi doğal bir sonuçtur. 
Biz Saadet Partisi olarak, AKP hükümetlerinin yapmış olduğu yıkımların telafi edilmesi için milletimizden oy istiyoruz. Kurtuluşun tek kapısı Saadet Partisidir. Biz önce ülkemizi borç ve faiz batağından kurtaracağız, sonra da yerli üretimi ve yaygın kalkınmayı sağlayacak adımlar atacağız inşallah. 1997 yılında 54. Erbakan Hükümeti'nin yaptığı gibi işçimize, köylümüze, emekli ve memurumuza yüzde 100 ücret zammı ile çalışanların hakkını vermiş olacağız ve üretimi, çalışmayı teşvik edeceğiz.”

1564 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Politika - Diğer Haberler