A+ -A 07.12.2014 - 23:53

Elbistanspor Yönetiminden Teşekkür

Elbistanspor Yönetiminden Teşekkür

Spor

İlçeye kazandırılan sahalar ve diğer sportif tesisler için Elbistanspor Kulübü tarafından tüm emeği geçen yetkililere teşekkür edildi.  Elbistanspor Kulübü Başkanı Erol Bekçi, 2. Başkan Ali Güçlü, Sekreter Ali Toplama ve yönetim

İlçeye kazandırılan sahalar ve diğer sportif tesisler için Elbistanspor Kulübü tarafından tüm emeği geçen yetkililere teşekkür edildi.
 Elbistanspor Kulübü Başkanı Erol Bekçi, 2. Başkan Ali Güçlü, Sekreter Ali Toplama ve yönetim kurulu üyesi Murat Kaya, teşekkürlerinde yaptıkları açıklamada son dönemde Elbistan'ın önemli spor yatırımlarına ev sahipliği yaptığını kaydetti.
Başkan Bekçi ve beraberindekiler tribün, koşu parkuru ve tel örgü çekme işlemleri yapılan çim sahada yaptıkları incelemelerin ardından duyduğu memnuniyeti dile getirdiği mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Elbistanspor köklü ve tarihi başarılarla dolu bir kulüptür. Toprak sahada, yağmur yağdığı zaman çamur deryasına dönüşen zeminden bugün çim ve sentetik zeminli iki ayrı futbol sahasına sahip kulüp haline geldik. Tribünler ve soyunma odalarının bulunduğu bölümler çok güzel yapıldı. Bu tesislerin yapımında emeği bulunan AK Parti Grup Başkanvekilimiz Mahir Ünal'a, İlçe Kaymakamımız Tuncay Akkoyun'a, Belediye Başkanımız Durmuş Küçük'e, il ve ilçe spor müdürlüğü yetkilileri başta olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz.
Takımın konaklama, yemek ve deplasman müsabakalarına gidiş gelişlerinde destek olan Belediye Başkanı Durmuş Küçük'e, kulüp yönetimi ve taraftarlar adına ayrıca teşekkür ediyoruz." 

2499 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Spor - Diğer Haberler