A+ -A 14.11.2014 - 21:21

AÖF Danışmanlık Dersi Başladı

AÖF Danışmanlık Dersi Başladı

Eğitim / Kültür

1 Kasım Cumartesi günü başlayan Akademik Danışmanlık Dersleri 23 Ocak 2015de sona erecek.

Anadolu Üniversitesi'nin(AÜ) uzaktan öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüzyüze Akademik Danışmanlık Derslerinin 2014-2015 Güz Dönemi tüm yurttaki 96 merkezde olduğu gibi Elbistan'da da 1 Kasım Cumartesi günü başladı.

onu hakkında açıklamada bulunan Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Elbistan İlçe Koordinatörü ve Elbistan Meslek Yüksek Okulu (EMYO) Müdürü Doç. Dr. Hanifi Binici, öğrenci hiçbir ücret ödemeksizin bu danışmanlık derslerine katılabileceklerini belirterek şunları söyledi: 
 “Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, Elbistan Meslek Yüksekokulu'na başvurarak veya www.anadolu.edu.tr adresinde bulunan açık öğretim başlığı altındaki 'Akademik Danışmanlık Hizmetleri' bölümünü inceleyerek öğrenebilirler. 
2014-2015 öğretim yılı güz döneminde akademik danışmanlık kapsamında yüz yüze öğretim yapılacak dersler ise; Matematik I, Genel Muhasebe I, İktisada Giriş I, Osmanlı Türkçesine Giriş I, Eski Türk Edebiyatına Giriş: Biçim ve Ölçü, Denetim, Mikro İktisat, İstatistik I, Maliyet Muhasebesi, Finansal Yönetim I, Türk Vergi Sistemi ve İngilizce I'dir. 
Milli bayram, resmi tatil ve açık öğretim sınav günleri ders yapılmayacak ve dersler 23 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.”

1613 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Eğitim / Kültür - Diğer Haberler

Birûnî Üniversitesi

Birûnî Üniversitesi

2 Eylül 2015 Çarşamba Saat: 13:26