A+ -A 06.08.2014 - 00:25

İlçe Sağlık ve TSM binası ihalesi 12 Ağustos’ta

İlçe Sağlık ve TSM binası ihalesi 12 Ağustos’ta

Sağlık

Elbistan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Murat Küçük, Elbistan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Toplum Sağlığı Merkezi binasının ihalesinin 12 Ağustos 2014 günü yapılacağını söyledi. Müdür Küçük, konu ile ilgili şu açıkla

Elbistan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Murat Küçük, Elbistan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Toplum Sağlığı Merkezi binasının ihalesinin 12 Ağustos 2014 günü yapılacağını söyledi.

Müdür Küçük, konu ile ilgili şu açıklamada bulundu:

“Elbistan’da sağlık alanında yapılan yatırımlara bir yenisi daha ekleniyor. Elbistan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Toplum Sağlığı Merkezi’nin daha geniş ve modern bir binada hizmet sunabilmesi için yapılan girişimlerin ardından ihale sürecine gelindi.

Kızılcaoba Mahallesi'nde yer alan 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nin yanında bulunan yaklaşık 10 dönümlük alana yapılacak olan bina ile her iki kurum yeni ve modern bir merkeze kavuşacak.

İhale, İl Özel İdaresi'nin yerini alan Kahramanmaraş Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı tarafından yapılacak.

İhaleyi kazanan firma ile sözleşme imzalanmasının ardından 330 gün süre tanınacak. Bodrum+zemin+birinci kattan oluşacak bina, 432 metrekare üzerine oturtulacak ve toplam kapalı alanı bin 296 metrekare olacak. 

Elbistan İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Toplum Sağlığı Merkezi aynı binada yer alacak. Elbistan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Toplum Sağlığı Merkezi için yapılacak yatırımın şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum.”


2761 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Sağlık - Diğer Haberler