A+ -A 27.04.2014 - 12:45

Çim Saha Ve Koşu Parkurunda Sona Yaklaşıldı

Çim Saha Ve Koşu Parkurunda Sona Yaklaşıldı

Spor

 AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünalın girişimleri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından 2013 yılı Yatırım Programına alınan ve Kasım 2013te yer tesliminin ardından yapımına başlanılan çim yüzeyli sentetik zeminli f

 AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın girişimleri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından 2013 yılı Yatırım Programı'na alınan ve Kasım 2013'te yer tesliminin ardından yapımına başlanılan çim yüzeyli sentetik zeminli futbol sahası ve koşu parkurunda sona yaklaşıldı.

Suni çim serme işlemleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan Sentetik Zeminli Futbol Sahası'nda kumlama çalışmalarının ardından, granül serme işlemlerine başlanıldı. Elbistan firması olan As-Yol İnşaat tarafından sürdürülen Elbistan Sentetik Zeminli Çim Saha FIFA Star 1 belgeli olacak.

Sahanın müştemilatında yer alan soyunma odalarının inşaatı tamamlanırken 76x113 metre ölçülerinde yapılan saha, FIFA Star 1 belgeli ve Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği onaylı olarak yapılmakta.

Firma çalışanları, çim zeminin daha uzun süre dayanması ve saha zemininin yumuşatılmasını sağlayacak olan granül serme işleminin önümüzdeki günlerde tamamlanacağını kaydetti. 


2147 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Spor - Diğer Haberler