A+ -A 17.02.2014 - 23:58

Takım Otobüsüne Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından BDP Bayrağı Asıldı

Takım Otobüsüne Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından BDP Bayrağı Asıldı

Spor

Bağlar Belediyespor basketbol takımı ile karşılaşacak olan Kahramanmaraş Belediyespor basketbol takım otobüsüne, Diyarbakır’a giriş sırasında kimliği belirsiz kişilerce BDP bayrağı asıldı.Abdullah Öcalan’ın Kenyadan Türkiye’ye

Bağlar Belediyespor basketbol takımı ile karşılaşacak olan Kahramanmaraş Belediyespor basketbol takım otobüsüne, Diyarbakır’a giriş sırasında kimliği belirsiz kişilerce BDP bayrağı asıldı.
Abdullah Öcalan’ın Kenya'dan Türkiye’ye getirişinin 15. yıl dönümünde Bağlar Belediyespor basketbol takımı ile maçı olan Kahramanmaraş Belediyespor basketbol takımı kente giriş sırasında bir grup tarafından durduruldu. Takım otobüsüne kimliği belirsiz kişilerce BDP bayrağı asılmasının ardından otobüs şehir merkezine girdi. Otobüs şoförünün durumu fark etmesiyle bayrak takım otobüsünden kaldırıldı. Kahramanmaraş Belediyespor basketbol takımı oyuncuları daha sonra otobüsten inerek dinlenecekleri otele geçti.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa Semerci konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kendilerinin herhangi bir bayrak asmasının söz konusu olmadığını ve olayın provokatif bir eylem olduğunu söyledi.  (İHA)


2031 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Spor - Diğer Haberler