A+ -A 10.11.2013 - 20:29

AK Parti’den Altı Aday Adayı Temayüle Katıldı

AK Parti’den Altı Aday Adayı Temayüle Katıldı
AK Parti’den Altı Aday Adayı Temayüle Katıldı

Politika

Elbistan Belediye Başkanlığı için aday adayı olan 6 arkadaşımıza başarılar diliyoruz. Biz AK Parti İlçe Teşkilatı olarak, tüm aday adayı arkadaşlarımıza eşit mesafedeyiz.”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, 9 Kasım Cumartesi günü (bugün) Kahramanmaraş'ta yapılacak olan temayül yoklamasına katılacak olan aday adaylarına başarı dileğinde bulundu.
Tüm aday adaylarına eşit mesafede olduklarını belirten Kısaca, 8 Kasım Cuma günü parti binasında düzenlediği basın toplantısında; şunları söyledi:
“Bilindiği üzere 9 Kasım (bugün) Kahramanmaraş il merkezimizde, KAFUM'da, saat 10.00-15.00 arasında ‘2014 Yerel Seçimleri Temayül Yoklaması’ yapılacaktır.
Temayül yoklamaları, partinin yetkili kurumlarına yardımcı olabilmek adına yapılan bir işlevdir. Elbistan ilçe teşkilatı olarak yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz, belde belediye başkanlarımız, belde ve mahalle parti temsilcilerimiz temayül yoklamasına katılacağız. Yoklamada yine bu arkadaşlarımız, Elbistan belediye başkan adayı için oy kullanacaklar. Ve yine yönetim kurulu üyelerimiz ve belediye başkanlarımız büyük şehir belediye başkanlığı için oy kullanacaklar.
Bilindiği üzere ilçemizde Elbistan Belediye Başkanlığı için 6 aday adayı arkadaşımız var. Biz AK Parti İlçe Teşkilatı olarak, tüm aday adayı arkadaşlarımıza eşit mesafedeyiz. Bu manada partimize gönül veren tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diler, yapılacak yerel seçimlerin Elbistan'a ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” 
Temayül yoklamasında oy kullanacak olan parti delege ve yöneticiler, sabah saat 08.30'da parti binası önünden araçlarla Kahramanmaraş'a hareket etti.


1468 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Politika - Diğer Haberler