A+ -A 04.11.2013 - 22:36

Aday Adayı Dr. Yinanç’ın Darendeliler Derneği Ziyareti

Aday Adayı Dr. Yinanç’ın Darendeliler Derneği Ziyareti

Politika

Dr. Yinanç: -”Gerek Darendeliler Derneği, gerekse şehrimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarının fikirlerine ihti-yacımız var.”

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Abdullah Yinanç, Darendeliler Derneği’ne ziyarette bulundu.
Dernek Başkanı Mustafa Eren ve üyeleri tarafından karşılanan Dr. Abdullah Yinanç, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada sivil toplum örgütlerinin  önemine vurgu yaparak “Sivil toplum kuruluşları bulundukları şehrin önemli değerleridir. Gerek Darendeliler Derneği, gerekse şehrimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarının fikirlerine ihtiyacımız var. Bizler sivil toplum kuruluşlarına önem veriyoruz” dedi. 
 Dernek Başkanı Mustafa Eren ise, aday adaylık süresince  Abdullah Yinanç’a başarılar dilediği konuşmasında şunları söyledi:
“Darendeliler Derneği olarak sizleri aramızda görmekten onur duyuyoruz. Ümit ediyoruz bu gayretleriniz şehrimize yeni bir heyecan katacaktır ve kazanan inşallah Elbistan'ımız olacaktır.
Bizler henüz yeni bir derneğiz. Her zaman yaşadığımız şehrin, Elbistan’ımızın menfaatlerini ön planda tutacağız. Bu seçim yarışında da bütün partilere ve bütün partilerin aday adaylarına aynı mesafedeyiz.
Bizler Darendeliler Derneği olarak her zaman bir siyasi partinin peşinde değil, partiler üstü olmayı kendimize misyon edindik. Bize düşen; onlara başarılar dilemek ve onları her zaman alkışlamaktır. Sizlere de bu bağlamda başarılar diliyoruz. İnşallah Elbistan’ımız bu seçimlerden kazançlı çıkar.”


903 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Politika - Diğer Haberler