A+ -A 22.09.2013 - 19:59

AK Parti Elbistan: Gazilere Sahip Çıkmak Milli Vazifedir

AK Parti Elbistan: Gazilere Sahip Çıkmak Milli Vazifedir

Politika

‘19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı, tüm gazileri temsilen Elbistandaki bazı gazileri evlerinde ziyaret ederek minnet ve şükran duygularını sundular.AK Parti; Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca,

‘19 Eylül Gaziler Günü' münasebetiyle AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı, tüm gazileri temsilen Elbistan'daki bazı gazileri evlerinde ziyaret ederek minnet ve şükran duygularını sundular.
AK Parti; Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, Kadın Kolları Başkanı Elife Aynur Soydan ve Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul Sönmez öncülüğünde yönetim kurullarından oluşturulan heyet; tüm gazilerden Taki Tapancı, İlyas Kebeli, Ramazan Günal ve Mehmet Sefil evlerinde ziyaret edildi.
Ziyaretlerle ilgili değerlendirmede bulunan Başkan; Kısaca, Soydan ve Sönmez yaptıkları ortak açıklamada şunları söylediler:
“Mazisi kahramanlık destanlarıyla dolu olan, vatan toprakları uğruna kahramanca mücadele eden gazilerimizi özel bir gün olan 19 Eylül Gaziler Günü'nde ziyaret ederek onlara olan minnettarlığımızı ifade etmek istedik.
Gazilerimiz; gelecek nesillerin bu topraklarda daha mutlu, huzurlu ve bağımsız yaşamasını sağlamak için göğüslerini siper etmiş, canlarını feda etmekten çekinmeyen onurlanmış kahramanlarımızdır. Bugün, dünyada ülkemiz bağımsız bir şekilde dik bir duruş sergiliyorsa bu, şüphesiz ki tarih sahnesinde yer alan gazilerimiz sayesindedir.
Bu bağlamda biz de gazilerimize sahip çıkmayı milli bir vazife olarak görerek; onların toplumsal hayattaki statülerini güçlendirmeye, devletimizin tanıdığı imkânlarla onların yanında yer almaya devam edeceğiz.”
Gaziler ise, kendilerini ziyaret ederek onure eden AK Parti Elbistan teşkilatına teşekkür etti ve bu toprakların bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimiz tarafından en kutsal emanet olarak korunacağını kaydetti.
(AK Parti Elbistan Medya Tanıtım Başkanlığı)


988 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Politika - Diğer Haberler