A+ -A 26.08.2013 - 23:09

İki Kardeş Aynı Gün Evlendi

İki Kardeş Aynı Gün Evlendi

Güncel

Türkoğlu ilçesine bağlı Beyoğlu beldesinde iki kardeş, aynı gün dünya evine girerek 13 yıl önce ölen annelerinin hayalini gerçekleştirdi.Dekorasyon işiyle uğraşan kardeşlerden Ali Hasırcı (22) Kudret Balta ile Halil Hasırcı ile Özl


Türkoğlu ilçesine bağlı Beyoğlu beldesinde iki kardeş, aynı gün dünya evine girerek 13 yıl önce ölen annelerinin hayalini gerçekleştirdi.
Dekorasyon işiyle uğraşan kardeşlerden Ali Hasırcı (22) Kudret Balta ile Halil Hasırcı ile Özlem Erdoğan ile aynı gün düzenledikleri düğün ile dünya evine girdi. Ali-Halil Hasırcı kardeşler, 13 yıl önce vefat eden anneleri Ayşe Hasırcı'nın yıllar öncesinden "Sizin ikinizi aynı anda damat edeceğim" diyerek hayal kurduğunu anlatarak, "Annemiz bugünleri göremedi ama biz de bu hayalini gerçekleştirdik. Çok şükür kazasız belasız bitirdik. Rahmetli annemizin bu isteğini yerine getirdiğimiz için çok mutluyuz" dedi.
Hasırcı kardeşler, düğünün hemen ardından gelinler ile birlikte annelerinin kabrini ziyaret edeceklerini söyledi.
Baba Süleyman Hasırcı da iki oğlunu aynı anda evlendirmenin mutluluğunu yaşadığını bu anı eşinin görmesini çok istediğini anlattı.
Düğünde iki gelin arabası süslendi ve Beyoğlu beldesi sokaklarında gezdirilirken çok sayıda vatandaş konvoya katıldı. (İHA)


769 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Güncel - Diğer Haberler